Uutiset

22.7.2018Suunnistuskoulut jatkuvat 30.7.Lue lisää »8.7.2018SM-sprint 2019 esikisa Loimaalla 9.9.2018Lue lisää »15.6.2018Suunnistuskoulut ma 18.6. ja 25.6.Lue lisää »

Seuraa LHR-Facebookia

Mettämailin tulokset

Share |
24.08.2017

Elmeri Syrjälä voitti tämän vuoden mettämailin niukasti ennen Paavo Vesteristä. Seuran oravapolkumestarit olivat Vilho Syrjälä, Alina Syrjälä, Viljami Koskinen, Anni Rokka ja Thomas Saarela.

  1. Syrjälä Elmeri          14.22          12.22
  2. Vesterinen Paavo     17.34           12.28  

  3. Julkunen Siiri           20.10          15.10

  4. Virtanen Juhani       20.49          15.34

  5. Manni Katariina        21.00          16.21

  6. Rokka Matias           17.35          16.55  

  7. Rokka Susanna         22.19          17.04

  8. Saarela Benjamin      19.01          17.41   

  9. Silmälä Vili               19.31          18.51 

  10. Simola Anna            22.16          18.56

  11. Silmälä Venni           22.25          21.05

  12. Simola Tarja            27.59          22.23

  13. Saarela Thomas       26.09          23.39

  14. Salonen Jukka          27.22          24.37

  15. Koskenoja Juha        27.14          24.59

  16. Laine Rauno             29.07          25.40

  17. Kuusinen Jaakko        32.03          26.03

  18. Rokka Tuomas           27.31          26.51

  19. Ahti Katja                35.43          31.31

  20. Koskinen Minna         37.44          33.59

    - Johanna Julkunen                           Ei aikaa

    - Lindroos Jouko                               Ei aikaa

D10RR

   1. Syrjälä Alina                                   17.02

   2. Suomi Tiuku                                   25.30     +8.28

H10RR

1. Koskinen Viljami                                 20.28     +3.26

2. Frolov Nikolai                                    28.56    +11.54

 

H8RR

1. Syrjälä Vilho                       

H12 TR

   1. Saarela Thomas                                 13.27

   2. Suomi Tyko                                       16.40     +3.13

   3. Koskinen Matias                                 25.03    +11.36

 

D12TR

   1. Rokka Anni                                      34.50   

        

22.07.2018Suunnistuskoulut jatkuvat 30.7.
08.07.2018SM-sprint 2019 esikisa Loimaalla 9.9.2018
15.06.2018Suunnistuskoulut ma 18.6. ja 25.6.
14.06.2018Forssa Games tulokset
11.06.2018Tule talkoisiin Forssa Gamesiin torstaina 14.6.
09.06.2018Jukolan telttapaikat
07.06.2018Forssa Games 14.6.
03.06.2018Suunnistuskoulut Mannisissa ma 11.6.
29.05.2018Jukolaan!
27.05.2018Elmeri plakettisijalle SM-keskimatkalla

Siirry arkistoon »