Uutiset

22.7.2018Suunnistuskoulut jatkuvat 30.7.Lue lisää »8.7.2018SM-sprint 2019 esikisa Loimaalla 9.9.2018Lue lisää »15.6.2018Suunnistuskoulut ma 18.6. ja 25.6.Lue lisää »

Seuraa LHR-Facebookia

Yhteystiedot

Lounais-Hämeen Rasti ry:n hallitus vuonna 2018

Puheenjohtaja
Jaakko Kuusinen
gsm 040 527 2537 
jaakko.kuusinen@surffi.net         

Varapuheenjohtaja,
kartat 
Päivi Klemelä

gsm 050 376 5162
paivi.klemela@tammela.fi

Kuntosuunnistus
Tarja Simola

gsm 050 523 4509
tarja.simola@tammela.fi

Tiedotus
Susanna Rokka

gsm 040 776 6717
susanna.rokka@live.fi

Nuoriso ja valmennus
Tero Julkunen

gsm 040 7023 850
terojulkunen@hotmail.com

Kehittäminen
Erkki Eskelinen

gsm 044 261 7577
erkki.eskelinen0@saunalahti.fi

Rahastonhoitaja
Johanna Julkunen

gsm

johanna.julkunen@jokioinen.fi

Sihteeri
Kaisa Kuoppala

gsm 0500 985 516
kaisa.kuoppala@gmail.com

Muut 2018

Jäsenrekisteri                                   
Maarit Mäki
gsm 040 591 7492 
       

Kilpailujen ilmoittaja
Susanna Rokka
gsm 040 776 6717
susanna.rokka@live.fi